Radové domy Kriváň

 

 

 

S bývaním v Radových domoch Kriváň získate:

 

 

Rodinné domy sa  nachádzajú v prijemnej a tichej lokalite na úpätí Poľany, ktorá priam láka na rodinné vychádzky do prírody a spoznávanie ľudovej kultúry a histórie Podpoľania.

 

 

 

Dvojpodlažné rodinné domy sú plynulo prepojené s exteriérom, takže si každý nájde miesto na rannú kávičku na terase a deti na hry v bezpečí záhrady.  

 

 

 

Vykurovanie pomocou tepelného čerpadla zabezpečuje nielen prípravu teplej úžitkovej vody a vykurovanie  domu, ale aj chladenie počas horúcich letných dní. Podlahové kúrenie ako bezúdržbové vykurovanie, spĺňa estetické a priestorové požiadavky a zabezpečuje tepelný komfort a optimálnu                                                  vlhkosť.

 

 

Retenčné nádrže na dažďovú vodu odľahčujú životné prostredie a šetria  náklady na polievanie záhrady .

 

 

 

 

 

Napísali o nás:

„Firma L&Z Čech nám stavia už tretiu bytovku. Dve sú už plne obsadené. Keď sme mali kontrolu zo Štátneho fondu rozvoja bývania, vychválili nás, že je to pekne a kvalitne urobená stavba v porovnaní s inými bytovkami, ktoré v obciach kontrolovali.“

 

 Imrich Paľko, starosta obce Kriváň

 

„Bývame tu už 5 rokov a za tie roky je bytovka stále ako nová, aj byt.“

 

p. Naniašová, obyvateľka obecnej bytovky v Kriváni

 

„Mali sme starý kultúrny dom, ktorý sme potrebovali opraviť a pristaviť k nemu nájomné byty. Teraz v objekte sídli obecný úrad, pošta, obecné nájomné byty a súkromné firmy prenajímajúce si priestory. Je úžasné akú úsporu energií sme po rekonštrukcii dosiahli.“

Martin Schvarc, starosta obce Sebechleby

 

Kontakt

L&Z ČECH s.r.o.

Balkán 53

96001 Zvolen

 

Telefón: 0901 788 552

Email: dovcikova@lzcech.sk

www.lzcech.sk

Konaktný formulár

verify

* Tento údaj je povinný


Kontakt

L&Z ČECH s.r.o.

Balkán 53

96001 Zvolen

Telefón: 0901 788 552

Email: dovcikova@lzcech.sk