S bývaním v Radových domoch Kriváň získate:

 

 

Rodinné domy sa  nachádzajú v prijemnej a tichej lokalite na úpätí Poľany, ktorá priam láka na rodinné vychádzky do prírody a spoznávanie ľudovej kultúry a histórie Podpoľania.

 

 

 

Dvojpodlažné rodinné domy sú plynulo prepojené s exteriérom, takže si každý nájde miesto na rannú kávičku na terase a deti na hry v bezpečí záhrady.  

 

 

 

Vykurovanie pomocou tepelného čerpadla zabezpečuje nielen prípravu teplej úžitkovej vody a vykurovanie  domu, ale aj chladenie počas horúcich letných dní. Podlahové kúrenie ako bezúdržbové vykurovanie, spĺňa estetické a priestorové požiadavky a zabezpečuje tepelný komfort a optimálnu                                                  vlhkosť.

 

 

Retenčné nádrže na dažďovú vodu odľahčujú životné prostredie a šetria  náklady na polievanie záhrady .

 

 

 

Developer 

Spoločnosť L&Z Čech pôsobí úspešne na stavebnom trhu už od roku 1997. V prvých rokoch sa venovala prioritne obnove a zatepľovaniu bytových domov i predaju stavebných materiálov. Od roku 2013 rozšírila svoju činnosť o priamu výstavbu bytov. Ich kvalitu v súčasnosti oceňujú mnohí spokojní obyvatelia takýchto bytových domov, napríklad v obciach Kriváň či Sebechleby.

Ich spokojnosť je nielen ocenením, ale aj prejavom dôvery v kvalitu práce spoločnosti L&Z Čech. A práve táto dôveryhodná spoločnosť bude stavať aj Radové domy Kriváň.

Konzorcium ASTA - STAV s.r.o. a L&Z ČECH s.r.o. vytvoril tím odborníkov zanietených pre svoju prácu.

 

 

 

 

Napísali o nás:

„Firma L&Z Čech nám stavia už tretiu bytovku. Dve sú už plne obsadené. Keď sme mali kontrolu zo Štátneho fondu rozvoja bývania, vychválili nás, že je to pekne a kvalitne urobená stavba v porovnaní s inými bytovkami, ktoré v obciach kontrolovali.“

 

 Imrich Paľko, starosta obce Kriváň

 

„Bývame tu už 5 rokov a za tie roky je bytovka stále ako nová, aj byt.“

 

p. Naniašová, obyvateľka obecnej bytovky v Kriváni

 

„Mali sme starý kultúrny dom, ktorý sme potrebovali opraviť a pristaviť k nemu nájomné byty. Teraz v objekte sídli obecný úrad, pošta, obecné nájomné byty a súkromné firmy prenajímajúce si priestory. Je úžasné akú úsporu energií sme po rekonštrukcii dosiahli.“

Martin Schvarc, starosta obce Sebechleby

 

Kontakt

L&Z ČECH s.r.o.

Balkán 53

96001 Zvolen

 

Telefón: 0901 788 552

Email: dovcikova@lzcech.sk

www.lzcech.sk

verify

* Tento údaj je povinný


Kontakt

L a Z Čech, s.r.o.
Balkán 53
P.O.BOX 105
960 95 Zvolen

Tel.: +421 45 202 89 47
Fax: +421 45 532 24 73
E-mail: lzcech@lzcech.sk


Pobočka Prešov:
Bardejovská 15
08001 Prešov
Mob: +421 903 508 123