Odborníci na zatepľovanie, obnovu budov, omietky a fasády

Spoločnosť L&Z Čech pôsobí na trhu už od roku 1997. Hlavnými princípmi fungovania našej firmy sú profesionálny prístup, kvalitne odvedená práca, vždy čisté pracovisko, rýchle dodacie termíny a pri každom projekte niečo navyše.
Našim zákazníkom poskytujeme komplexné služby v oblasti zatepľovania a obnovy budov ako aj dodávky stavebných materiálov. Okrem toho sa špecializujeme na predaj, servis a požičiavanie omietacej techniky.

Spolupracujeme s poprednými výrobcami a dodávateľmi stavebných materiálov a komponentov ako BASF, CEMIX, TERRANOVA, POLYFORM, CERESIT, HET, METPOL, VALMIERA, či EJOT.

Naše služby využívajú spoločenstvá vlastníkov bytov, majitelia rodinných domov a všetci, ktorí majú záujem o zateplenie, sanáciu betónových konštrukcií, opravu fasády alebo o ďalšie služby spadajúce do nášho portfólia.

Sme tiež dodávateľom stavebných materiálov a techniky. Nájdete u nás tepelnoizolačné materiály, stavebné lepidlá, fasádne omietky, jednotlivé komponenty na zatepľovací systém, suché omietkové a maltové zmesi, stavebnú chémiu a iné špeciálne materiály najvyššej kvality. Tento sortiment sme doplnili aj o omietacie profily a murárske ručné náradie. Stavebníkom tiež ponúkame omietaciu techniku, konkrétne jej predaj alebo požičovňu.

Ak navštívite naše fasádne štúdio, poskytneme vám analýzy, tepelno-technický prepočet, grafický návrh fasády alebo tónovanie omietok a fasádnych farieb na počkanie.

 

Zaujali sme vás? Chceli by ste s nami spolupracovať? Neváhajte nás kontaktovať.


Kontakt

L a Z Čech, s.r.o.
Balkán 53
P.O.BOX 105
960 95 Zvolen

Tel.: +421 45 202 89 47
Fax: +421 45 532 24 73
E-mail: lzcech@lzcech.sk


Pobočka Prešov:
Bardejovská 15
08001 Prešov
Mob: +421 903 508 123